Hakkımızda

1999 yılında kurduğumuz ‘Pusula Yayıncılık’ olarak önce; Pusula Gazetesi, Pusula Spor Gazetesi ile Eğitim, Catering, Kozmetik sektörlerine basılı ve web katalogları hazırladık.

Bu yayın sürecinde bir dönem Pusula Spor TV programı ve Emniyet Teşkilatımıza yönelikPolem Gazetesi‘ni yayınladık. 3 yıllık yayıncılık deneyimimizle Birlik Vakfı Ankara şubesi ile yaptığımız anlaşma neticesinde, “Birlik Ankara” dergisinin yayıncılığını ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü’nü üstlendik.

2012 Aralık ayından buyana yürüttüğümüz dergide Başbakanlık, Bakanlıklar ve Bağlı kurumların haberlerine ‘Özel Haberler’ olarak yer verdik. Ankara bürokrasisinin en prestijli dergisi olan ‘Birlik Ankara Dergisi’ iki aylık periyodlar halinde yayın hayatına devam etmektedir.

Birlik Ankara Dergisinde yaptığımız çalışmalarda ve edindiğimiz tecrübelerle, Türkiye bürokrasisinin birbirini yeterince tanımadığını ve tanıyabileceğini sağlayacak bir yayın olmadığını fark ettik. Bu vesile ile Ekim 2013 tarihi itibari ile ‘Genç Bürokrat’ dergisini yayınlamaya başladık..

Dergimizde göreve yeni başlamış bir Kaymakam’dan Genel Müdürüne, bir İl Müdürü’nden Müsteşar’a kadar tüm bürokratlarımıza yer vermeyi misyon edindik. Dergimiz, tüm Türkiye Bürokrasisinden büyük bir ilgi görerek yayın hayatına devam etmektedir. Üstelik yaklaşık bir yıldır yayım hayatına devam eden ‘Genç Bürokrat Dergisi’, ‘Bürokratların Sesi’ sloganıyla birçok seçkin yayın evlerinde satışa sunulmuştur.

Son olarak yayın hayatına devam eden ‘www.medyapusula.com’ haber sitemizle beraber tüm ulusal haberleri doğru ve hızlı olarak okuyucularımıza ulaştırmayı amaç edindik. Bu amaçla haber sitemizde; özel haberler, muhabirlerimizle gerçekleştirdiğimiz röportajlar ve en güncel haberlerle bir farkındalık yaratarak okuyucularımıza kaliteli haberciliği getirmiş olduk. Aynı zamanda sitemizde ‘Lezzet Köşesi’ adı altında bir köşe oluşturarak, kendi alanında ön plana çıkmış, kişiye özel damak zevki yaratmayı amaçlayan restoranlarımızı özel röportajlarla haber sitemizde yer veriyoruz.